Beeldarchief

WIE KENT ZE?

'Wie kent ze ?' is actief op Facebook.

Klik op de onderstaande  link om naar de bedoelde facebook-pagina toe te gaan.

Facebook

 

Doel: 

  • foto’s, video-opnamen, krantenartikelen, krantenverslagen, van SDOUC elftallen of SDOUC-gebeurtenissen uit  het verleden en heden verzamelen. Indien nodig digitaliseren.
  • toegankelijk houden van dit digitale beeldarchief
  • verhalen van vroeger over spelers, wedstrijden etc “levendig” houden. 

Dit geldt voor elke generatie spelers en speelsters, zodat men in de toekomst aan eventuele kinderen en kleinkinderen met foto’s kan bewijzen dat de verhalen realiteit zijn geweest.

Foto’s svp mailen aan beeldarchief@sdouc.nl

Beeldgebruik:

Tijdens wedstrijden en verenigingsactiviteiten op Sportpark de IJsselweide worden door SDOUC-amateurfotografen regelmatig foto’s gemaakt. Deze foto’s kunnen worden gebruikt voor de publicatie op de SDOUC-website, in het clubblad de Kogelvanger en/of voor andere verenigingsuitingen.
Hiervoor zal vooraf geen toestemming worden gevraagd van degene(n) die op de foto staat/staan. Mocht u bezwaar hebben tegen het gebruik van een foto dan kunt u een emailbericht sturen aan communicatie@sdouc.nl. Indien mogelijk zal deze foto dan zsm worden verwijderd.

 


Leden Beeldarchief

Commissielid
Gevraagd: Fotograaf SDOUC VR1
Telefoonnummer0315-640161
Emailadresw.woonings@chello.nl
Voorzitter
Wim Woonings
Telefoonnummer0315-640161
Emailadresbeeldarchief@sdouc.n ...
Teksten
Theo Vinkenvleugel
Telefoonnummer0315-686226
Emailadreswebsite@sdouc.nl
Fotograaf SDOUC
Ad Smulders
Telefoonnummer0315-631276
Emailadresa.smulders19@kpnplan ...
Fotograaf SDOUC
Tonny Frazer
Telefoonnummer06-51020050
Emailadrestonnyfrazer@gmail.co ...
Sportpark de IJsselweide
Anton Tijdinklaan 7
7071 CX Ulft
Telefoonnummer0315-681084
Emailadresinfo@sdouc.nl...

Businessclubleden

LentinkVan Haaster-Kuiper InstallatiebedrijfKwerreveldAutobedrijf FrazerRobin`s koffiewereldHeilbron  AssurantiënRateringArendsenMSM Woonboulevard UlftGerritsenDago AutogroepBaxRabobankUlamo