Voorlopige teamindeling senioren en dames


Datum: 15-06-2017

Voorlopige teamindeling senioren en dames


Senioren

 

Eerste elftal (2e klasse)

 

 

1

Bram Wolters (K)

2

Jeroen Kraan (K)

3

Nick Kemperman

4

Volkan Ozkaya   

5

Yannick Sessink

6

Roel Wilbrink

7

Kees v/d Pavert

8

Jarl Erinkveld

9

Stan v/d Pavert

10

Jeffrey Megens

11

Enez Yilmaz

12

Thijs Bruntink

13

Yannick Visbeek

14

Chiel Terhorst

15

Bjarne Housheer

16

Stijn Heuthorst

17

Rens Visser

18

Wouter Bleumink

19

Tom Bruins

20

Gideon Kock

21

Rik Bruntink

 

 

 

Tweede elftal (2e klasse)

 

 

1

(2e en 3e keeper)

2

Joris Beumer

3

Roel Freriks

4

Ted Jansen

5

Jesper Theunissen

6

Christiaan Grijsen

7

Nic Heister

8

Falco Berentsen

9

Dennis Hendriksen

10

Jesse Wilbrink

11

Joep Nijenhuis (A1)

12

Cas Delleman (A1)

13

Mike Lukassen (A2)

14

David Huethorst (A1)

15

Chiel de Leeuw

16

Chiel Lukassen

17

Jeroen Straub

18

Ramon Mijnen

19

Kay Huls

 

Derde elftal (5e klasse)

 

 

1

Sjoerd Niesink (K)

2

Nick Nijenhuis (K)

3

Brian Leyenaar

4

Peter Hendriksen

5

Dennis Aalders

6

Jorik Lukassen   

7

Furkan Sen

8

Rob Wellink

9

Pascal Kuioper

10

Bram Blumer

11

Niels Overbeek

12

Tom Roes

13

Job Raben

14

Max Freriks

15

Tom Rewinkel

16

Remco Mijnen

 

Vierde elftal (6e klasse)

 

 

1

Luuk Wissink (K)

2

Jurgen Geerts

3

Ivo Hoenink      

4

Martijn Fischer

5

Wesley Jansen

6

Mike van Mierlo

7

Michiel te Pas

8

Tim Bockting

9

Barry Robben

10

Jeroen Rutjes

11

Antoine Smits   

12

André Sewalt

13

Patrick van Loon  

14

Mark Wieskamp

15

Rene Witjes

16

Danny van Ree

 

Vijfde elftal (6e klasse)

 

 

1

Bas vd Linden (K)

2

Jelle Goossens (K)

3

Bart Thuis

4

Davey Vermeer

5

Mike Wijkamp

6

Coen Horstik

7

Hakan Sahin

8

Dirk Huethorst

9

Robin Wentink

10

Harun Yakali

11

Luuk Slutter

12

Nicky Bötcher

13

Bram Wijkamp

14

Lars Kuipers

15

Jannick Stevering

16

Ramon Splithof

17

Martijn Giesen

18

Hatim Ali

19

Maikel van Aken

 

 


Dames

 

 Vrouwen 1 (2e klasse)

1

Maud Rots

2

Marjolijn Dales

3

Joyce Wilbrink

4

Linsey te Hennepe

5

Fabienne Speldekamp

6

Minke van de Wiel

7

Eva Kock

8

Iris Konings

9

Carolien Knipping

10

Nikki Bruins

11

Janneke Bolder

12

Kylie Trentelman

13

Sanne Hermsen

14

Lisa Kuipers

 



Sportpark de IJsselweide
Anton Tijdinklaan 7
7071 CX Ulft
Telefoonnummer0315-681084
Emailadresinfo@sdouc.nl...

Businessclubleden

UlamoMSM Woonboulevard UlftArendsenVan der Reijt & Reijenga Netwerk NotarissenDago AutogroepHeilbron  AssurantiënBaxRateringLodderAutobedrijf FrazerRabobankRobin`s koffiewereldCD-ReclameRonden Banden