Voorlopige indeling pupillen nieuwe seizoen


Datum: 16-06-2017

Voorlopige indeling pupillen nieuwe seizoen




De voorlopige indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2017 - 2018 is bekend.

De indeling is met veel zorg door de Technische Commissie / Voetbalzaken in overleg met de coaches,

trainer-coaches, trainers, jeugdcoördinatoren tot stand gekomen. Wij streven er naar om tot een goede en eerlijke teamindeling te komen zodat alle kinderen met plezier kunnen voetballen!

Als gevolg van nieuwe aan- of afmeldingen e.d. is het mogelijk dat de indeling nog wijzigt.

Mochten er naar aanleiding van de indeling vragen zijn mail daze dan naar e.visbeek@kpnmail.nl

Met vriendelijke groet,

Jeugd coördinatoren

Technische Commissie

Bestuurslid Jeugdvoetbalzaken

Bestuurslid Technische zaken

 

 

 

 

 

SDOUC JO13-1:  2e klasse

 

trainer:

Kees van de Pavert

 

leider:

Jan Willem Hakfoort/Michiel te Pas

       

1

Thiele

Teun

1-3-2005

2

Pas

Timo

15-4-2005

3

Pasman

Tigo

28-4-2005

4

Teunissen

Niek

23-5-2005

5

Visser

Mart

5-6-2005

6

Jansen

Luca

13-8-2005

7

Sessink

Pim

24-9-2005

8

Hakfoort

Pieter

4-8-2006

9

Haverdil

Dave

24-7-2006

10

Medze

Dion

1-2-2006

11

Pavert

Yop

27-9-2006

12

Smeitink

Milan

28-11-2006

13

Jordy

Wieskamp

7-4-2004

       
       

SDOUC JO13-2:  5e klasse

 

trainer:

Ronald Driever/Frank L en Djony/Luuc Driever

leider:

Ronald Driever/Jurgen Peters

 
       

1

Gruson

Jop

10-3-2005

2

Rutjes

Jason

18-3-2005

3

Loda

Rinke

30-4-2005

4

Driever

Mart

26-6-2005

5

Peters

Wouter

31-8-2005

6

Wolters

Tigo

14-10-2005

7

Vos

Max

20-10-2005

8

Aalst

Tygo

26-10-2005

9

Wieskamp

Julian

27-10-2005

10

Neijland

Dirk

9-8-2006

11

Kemperman

Dmitri

28-8-2006

12

Barink

Jelmer

4-10-2006

13

Hartjes

Damian

9-1-2007

14

Bussink

Jurre

28-4-2004

15

Wilbers

Winston

23-11-2004

       
       

SDOUC MO13-1:  2e klasse

 

trainer:

Jacqueline/Nick

   

leider:

Richard/Antoin/Jacqueline

 
       

1

Daams

Noa

23-5-2004

2

Smits

Isa

30-6-2004

3

Rabeling

Demy

8-9-2004

4

Danen

Bente

28-12-2004

5

Kruisselbrink

Vera

9-1-2005

6

Hartjes

Indy

14-1-2005

7

Oonk

Isis

18-1-2005

8

Tiecken

Noa

2-7-2005

9

Dohmen

Resy

24-7-2005

10

Robben

Jet

7-8-2005

11

Reintjes

Anouk

14-11-2005

12

Wellink

Kira Anna Paula

9-2-2006

13

Hartjes

Kris

12-4-2006

14

Huntink

Jodi

24-12-2006

 

 

SDOUC JO11-1:   2e klasse

 

trainer:

Ron Prinsen

   

leider:

Raymond Teunissen / Bas van der Heiden

       

1

Bergevoet

Binck

20-10-2007

2

Goes

Nout

5-10-2007

3

Heiden

Nik

7-9-2007

4

Pas

Merlijn

20-1-2007

5

Teunissen

Bram

7-7-2007

6

Tiecken

Stijn

21-1-2007

7

Wolters

Sten

2-10-2007

8

Pavert

Zoy

28-7-2008

9

Daams

Boaz

7-2-2008

       
       

SDOUC JO11-2:  4e klasse

 

trainer:

Cas en Tom

   

leider:

Cas en Tom

   
       

1

Pas

Tijs

10-1-2007

2

Bosman

Noud

26-1-2007

3

Thiele

Rien

26-1-2007

4

Smits

Kay

29-5-2007

5

Usta

Ali Yadiger

9-8-2007

6

Daals

Jens

17-11-2007

7

Boqoveli

David

1-4-2008

8

Fischer

Jip

5-2-2008

9

 

 

 

       
       

SDOUC JO11-3:  4e klasse

 

trainer:

Graafschap College

 

leider:

Frank Geerts / vacant

 
       

1

Lentink

Dinand

4-4-2007

2

Tangelder

Sten

15-11-2007

3

Heukshorst

Loek

28-12-2007

4

Tiemes

Sven

18-4-2008

5

Koskamp

Dennis

29-11-2008

6

Storm

Thijn Joannus Bernhard

28-1-2008

7

Jansen

Levi

8-11-2007

8

Elferink

Age

9-10-2008

9

 

 

 

       
       
       
       

SDOUC JO11-4:   3e klasse

 

trainer:

Graafschap College

 

leider:

Brian Ras / Abdulah Akbaba

 
       

1

Londen

Bryan

4-2-2008

2

Ilbay

Eren

24-9-2008

3

Teunissen

Sepp

26-8-2008

4

Ras

Anthony

26-1-2008

5

Akbaba

Cem

11-5-2008

6

Cillessen

Brett

19-5-2008

7

Kramer

Nout

24-6-2008

8

Frazer

Siep

31-12-2008

9

 

 

 

       
       
       

SDOUC MO11-5:  5e/6e klasse (regio) MEISJES/GEMEND

trainer:

Emma en Terre / vacant

 

leider:

vacant

   
       

1

Wijkamp

Dien

30-5-2007

2

Berendsen

Talitha

15-7-2008

3

Thiele

Dienke

23-10-2008

4

Kuiper

Floor

11-4-2006

5

Heijs

Emy-Lynn

25-11-2007

6

Heukshorst

Floor

28-12-2007

7

ten Brink

Bo

7-5-2007

8

Elkhuizen

Yentl

14-3-2006

9

Wijkamp

Sophie

18-3-2006

10

Tempelman

Lynn

15-3-2006

 

 

SDOUC JO9-1: 2e klasse

 

trainer:

Stan van de Pavert/Harm Smits

 

leider:

Erwin Holthausen/Michiel Wolters

 
       

1

Rutjes

Dylan

17-3-2009

2

Smits

Wes

7-8-2009

3

Wolters

Jur

18-1-2010

4

Wolters

Tieme

18-1-2010

5

Usta

Kays

28-4-2010

6

Usta

Barbaros

4-3-2009

7

Holthausen

Siebe

16-12-2009

 

 

 

 

       

NB: JO9-1 en JO9-2 trainen samen (op welke dagen is nog niet bekend)

       

SDOUC JO9-2:  4e klasse

 

trainer:

Stan van de Pavert/Pim Kuiper/Mark Dekkers

leider:

Mark Dekkers/Martijn Pothof

 
       

1

Smeitink

Tygo

19-4-2009

2

Hebinck

Stijn

26-2-2009

3

Pothof

Simon

6-2-2009

4

Kruese

Zeb

11-3-2009

5

Dekkers

Finn

13-8-2009

6

Kuiper

Thijmen

20-4-2009

7

Heukshorst

Ties

18-11-2009

8

Ras

Vince

23-2-2010

       
       
       

SDOUC JO9-3:  5e klasse

 

trainer:

Graafschap College

   

leider:

Fabian Vinkenvleugel/Robin Hansen

 
       

1

Hansen

Floris

22-2-2009

2

Vinkenvleugel

Lenn

27-1-2009

3

Moorman

Sem

3-8-2009

4

Giezen

Frank

20-1-2009

5

Pothof

Maarten

26-10-2009

6

Peters/van Cuijck

Stijn

11-6-2010

7

Aken van

Jip

15-2-2010

8

Pas te

Nout

10-10-2008

       
       
       

SDOUC JO9-4:  5e klasse

 

trainer:

Luuc Geerts / Jelle Westerhof

 

leider:

Dion Liebrand/Wouter Klunder

 
       

1

Klunder

Mees

11-6-2010

2

Rensen

Kees

22-1-2010

3

Agelink

Senn

21-1-2010

4

Jager de

Fendi

25-2-2011

5

Meutstege

Mila

12-4-2010

6

Kuster

Ties

24-11-2009

7

Gerbrands

Roderick Jan

6-8-2009

 

 

 

 

       
       
       
       

JO9-5 (SSL regio HOOG)

 

 

trainer:

Dennis Hebinck / Wilco Bannink

 

leider:

Tom Schepers/Martijn Wissink

 
       

1

Hebinck

Jop

2-2-2011

2

Wissing

Lucas

6-5-2010

3

Pelgrom

Jorne

28-8-2010

4

Schepers

Floyd

21-10-2010

5

Bolland

Mardoek

8-12-2010

6

Tangelder

Tobin

14-6-2010

7

Banning

Jur

13-8-2010

8

Aalders

Lynn

11-9-2010

 

SDOUC M-1

 

 

trainer:

vacant

   

leider:

vacant

   
       

1

Berendsen

Niels

14-12-2011

2

Wolters

Ravi

14-2-2012

3

Tiecken

Sil

23-2-2012

4

Vieberink

Daaf

20-4-2012

5

Kuster

Mats

4-1-2012

6

Veen, van der

Wout

17-11-2011

7

Kock

Sil

nog geen lid?

       
       

SDOUC KL

 

 

trainer:

vacant

   

leider:

vacant

   
       

1

Wesselkamp, G.B.J.

Gijs

13-4-2013

2

Veen, van der

Noor

30-3-2013

3

Klunder

Puck

nog geen lid?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Sportpark de IJsselweide
Anton Tijdinklaan 7
7071 CX Ulft
Telefoonnummer0315-681084
Emailadresinfo@sdouc.nl...

Businessclubleden

Van Haaster-Kuiper InstallatiebedrijfRateringLentinkLodderRabobankAutobedrijf FrazerVan der Reijt & Reijenga Netwerk NotarissenMSM Woonboulevard UlftBaxRonden BandenHeilbron  AssurantiënCD-ReclameUlamoArendsen